x
Akmens… Akmens grindinys
Akmens grindinys

Išskirtinai patogus vaikščioti ar važiuoti vežimėliu akmens grindinys.

 

Apdirbame akmens grindiniui naudojamus akmenis taip, kad viršutinė akmens plokštuma būtų lygi, bei atrodytų natūraliai.

 

Naudojami Lietuviški lauko akmenys. Viršutinė plokštuma gali svyruoti nuo 8 iki 25 cm. Akmens aukštis proporcingai toks pats kaip plotis arba aukštesnis iki 1,5 karto.

 

Įrengus grindinį pagal teisingą technologiją jis taps praktiškai amžinas.

 

Tinkamas tiek pėsčiųjų judėjimui tiek automobilių eismui. Viskas priklauso nuo įrengiamų pagrindų.

 

TRUMPA BRUKO ISTORIJA

 

„…siauri arklinių vežimų ratai grunte išpjaudavo gilias vėžes kurios lyjant lietui  virsdavo klampyne.“

 

Archeologai  dažnai randa akmens grindinio dangas. Spaudoje minimi keli Vilniaus bruko  fabrikai, kurie surinktus lauko akmenis rūšiuodavo, apdirbdavo ir „brukavojo“ gatves. Ilgainiui bruko reikšmė keliams sumažėjo, išretėjo ir meistrai.

 

Su gerų meistrų problema susidūrėme, kai reikėjo tvarkyti Gedimino piles kalno aikštę. Tikslas buvo, kad grindinys atrodytų senoviškai ir atitiktų šiuolaikinius reikalavimus – butų lygus, neslidus ir tvirtas. Pravertė mūsų darbuotojų patirtis. Pagaminome analogo neturinčią lauko akmenų dangą, kuria gali važiuoti transportas, patogu vaikščioti, tinka žmonėms su negalia. Kalno pilies aikštėje dabar guli Medininkų, Kernavės, Trakų apylinkių ūkininkų surinkti ir mūsų meistrų kokybiškai apdoroti lauko akmenys.

 

Atsiradusi patirtis leidžia siūlyti savo paslaugas Europos rinkai. Galime pagaminti ir įrengti analogo neturintį grindinį iš Jų vietinių akmenų tiek kaimynams skandinavams tiek visiems europiečiams.

 

Kontaktas konsultacijai tel. +370 615 69 838