×
Generalinis rangovas
Nuo idėjos iki statinio pripažinimu tinkamu naudoti
Nuo idėjos iki statinio pripažinimu tinkamu naudoti
Patirtis
Kokybė
Atsakomybė

Būti generaliniu rangovu – tai ne privilegija – tai atsakomybė. 

UAB “Rekreacinė statyba” – kompanija augusi žingsnis po žingsnio daugiau kaip 20 metų. Per eilę metų augome ir dirbome taip, kad kiekvienu atliktu darbu galėtume didžiuotis.

Kaip surasti atsakingą, bei patikimą partnerį, kuris sugebės įgyvendinti statybos darbus laiku ir kokybiškai? – kiekvieno Užsakovo klausimas.

Nekilnojamo turto vystytojams, viešojo sektoriaus ir privatiems užsakovams, kad ir kokį statinį ar kompleksą palnuoją statyti – visada patariame – svajokite stipriau, nes realybė tokia ir bus. Visa kita – techniniai klausimai, kuriuos išspręs patyręs ir patikimas generalinis rangovas.

Kuo gali padėti Rekreacinė statyba?

Kad darbai eitųsi sklandžiai – būtina turėti kokybišką statinio projektą. Kuo ankstesnėje stadijoje Užsakovas į projektavimo etapą įtraukia rangovą – tuo kokybiškesnis galutinis rezultatas gaunasi. Todėl savo klientams mes siūlome konsultacijų paslaugas dar projektavimo etape.

Svarbus klausimas klientui – Statybos darbų sąmata. Nuo jos priklauso Užsakovo investicijų planavimas. Teisingai parengta sąmata – tai realus investicijų dydžio suplanavimas, greitesnis rangovo suradimas, sklandesnis Statybos darbų procesas. Neretas atvejis, kai dėl neatsakingai parengtos pradinės projekto sąmatos klientams, pagal sąmatos biudžetą, nepavykdavo rasti Rangovų net keliolika mėnesių. Ir tik išnagrinėjus projektą, pateikus realius skaičiavimus ir pakoregavus investicinį biudžetą – klientas sėkmingai rasdavo Rangovą. Todėl klientams siūlome paruošti realią Statybos darbų sąmatą ir tik tada konkurso būdu susirasti Rangovą.

Atsakingas generalinis rangovas klientui visada padės tinkamai užpildyti statinio baigimo dokumentus, bei pasirūpins visomis atitinkamomis procedūromis, įskaitant ir kadastrinės bylos parengimą, bei registravimą Nekilnojamojo turto registre.

Įsitikinkite ar rangovas yra patyręs ir kvalifikuotas tiems darbams ir statiniams, kuriuos ketinate statyti, rekonstruoti ar renovuoti. Atestuotų Rangovų sąrašą galima rasti spsc.lt svetainėje.

Visada svarbu dirbti efektyviai, saugiai, tausojant mus supančią aplinką. Todėl papildomą vertę sukuria rangovo įdiegtos kokybės vadybos, darbų saugos ir aplinkos apsaugos sertifikuotos sistemos. Patikimas ir patyręs rangovas turėtų būti jas įsidiegęs ir dirbti pagal nustatytas procedūras.

Savo investicijas išleiskite saugiai. Sutartyje būtinai numatykite Rangovo prievolę būti apsidraudusiu ne tik statinio statybos, rekonstravimo, remonto, atnaujinimo (modernizavimo), griovimo ar kultūros paveldo statinio tvarkomųjų statybos darbų ir civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu, bet ir sutarties įvykdymą užtikrinančiu ir statinio garantinio laikotarpio draudimais. Jei suteikiate avansą – avanso grąžinimo.

Modernėjant pastatų inžinerinėms sistemoms didelę generalinio rangovo sėkmę lemia patikimi partneriai – subrangovai, kurie atlieka specializuotus inžinerinių sistemų montavimo darbus. Patyręs, atestuotas, ne vieną dešimtmetį statybų sektoriuje dirbantis Rangovas privalo turėti patikimus partnerius, bei nuolat jų ieškoti, kad klientui statybos procese liktų tik stebėti, kaip pildosi svajonės.